הולדת ילד

הולדת ילד

מזל טוב! נולד לכם בן/בת! אירוע מרגש כל כך.

אנו מאחלים לך ולמשפחתך הרבה בריאות, אושר ושמחה. כעת יש אדם נוסף התלוי בכם כלכלית ועליכם לדאוג גם לו.
לאור זאת, אנו ממליצים לבחון מחדש מספר נושאים בתוכנית הביטוח הפנסיוני שלכם.

 

פעולות מומלצות בתחום הביטוח לאחר לידת ילד:


עדכון מוטבים

אם עד עכשיו לא עידכנתם את בן/בת זוגכם כמוטב בתוכניות הפנסיוניות ובפוליסות ביטוחי החיים שלכם, כעת יש לכך חשיבות גבוהה יותר. במקרה פטירתכם, סביר שתרצו שבן/בת זוגכם יטפלו בילד, וכדאי לדאוג שיקבלו סכום כסף שיאפשר להם לעשות זאת בצורה הטובה ביותר.
*בשלב זה ניתן גם להוסיף את הרך הנולד כמוטב בתוכניות הפנסיוניות ובביטוחים על שימכם, אולם, בכל מקרה, ילד עד גיל 18 לא יקבל את סכום הביטוח לידיו. הכסף יופקד בקרן על שמו עד שיגיע לגיל 18.


הגדלת סכום ביטוח חיים / שינוי מסלול ביטוח בקרן פנסיה

ככל שהמשפחה מתרחבת, מומלץ להגדיל את סכומי ביטוח החיים ואת גובה פנסיית השאירים, על מנת לבטח את כל בני המשפחה בסכומים נאותים, למקרה פטירה של אחד מבני הזוג.

כדי לחשב את סכום הביטוח הדרוש לאחר לידת ילד, לחצו כאן למחשבון ביטוח חיים


הוספת הילד לביטוח בריאות / מחלות קשות

במידה וטרם רכשתם ביטוח בריאות או ביטוח מחלות קשות , זו ההזדמנות לעשות זאת ולבטח את כל המשפחה, כולל את הילדים. במידה ורכשתם ביטוח בריאות, יש להוסיף לפוליסה את הרך הנולד בהקדם. לעתים יש צורך להמתין עד שהילד יגיע לגיל מסוים, לפני צירופו לביטוח. ניתן לברר זאת באמצעות יצירת קשר עם הסוכן הפנסיוני שלך בתמורה.


פתיחת תוכנית חיסכון לילד

מומלץ לפתוח על שם הילד תוכנית חיסכון אישי, מיד עם לידתו. ניתן לייעד את החיסכון ללימודי השכלה גבוהה, לחתונה, לבר מצווה ועוד. ככל שתחסכו מוקדם יותר, גם אם בסכום נמוך כל חודש, יצטבר עבור ילדכם סכום נאה, לשימושים שונים במהלך חייו.

קראו עוד על אפשרויות לחיסכון לילד

היכנסו למחשבון חיסכון